Tarihçe
Ticaret genellikle, insanların ihtiyaç duydukları şeylerin, gerektiği yerde ve zamanda hazır bulundurulmasını sağlamak şeklinde tarif edilir.

Dünyanın her yerinde değişik türde ürün yetiştirilir veya sınai tesislerde imal edilir. Bunların son kullanıcıya kadar getirilmesi ise genel anlamda ULAŞTIRMA ile mümkün olmaktadır. Yani ulaştırma ticaretin kopmaz bir parçası, gerçeğe dönüştürücü bir unsurudur.

43. yılımızın haklı gururunu duyuyoruz

Biz 1968 yılında Er-Şen'i kurarken bu noktadan hareket ile başta Türk tarım ve sınâi üreticilerinin ihracat ve ithalatını taşımak ve ayrıca da tarihin bilinen en eski devirlerinden beri ulaşımın başlıca yollarından olan Anadolu yarımadasının tabii imkanlarından yararlanarak Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri arasında transit taşıma niyeti ile işe başladık.

Kuruluşunun 43. yılında ER-ŞEN, yıllar içinde çok kıymetli müşterilerinin yakın teveccühleri ve önce iyi hizmet anlayışından hareketle bugün Türk nakliye firmaları arasında önemli bir yer edinmiştir.

Kuruluşundan bu yana, uluslararası nakliyatın gereklerine uygun olarak, duyulan ihtiyaçları anında karşılayabilmek için tamamı şirkete ait olan tır filosunu, bir bölümü Firigorifik araçlar, bir bölümü Jumbo-Treyler ve Low-Bed tabir edilen ağır yük nakil araçları, bir bölümü standart treyler ve nihayet özel ve ağır konteyner taşıyıcıları il çeşitlendirerek, kıymetli müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına cevap verecek bir özel filoya sahiptir.

Halen araç parkı açısından Türkiye'nin en geniş ekipmanına sahip olan şirketimiz, gerek tecrübeli personeli, bakımlı araçları ve önce kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman hizmetinizdedir ve olacaktır.

Bütün bunların meydana gelmesinde değerli müşterilerimize ve her türlü fedakarlıkta bulunmaktan kaçınmayan ER-ŞEN ailesi personeline teşekkür ederiz.

Haberler